Обережно! Рейдерство!

Обережно! Рейдерство!

01 липня 2016 року до Громадської спілки "Аграрний союз України" надійшов лист-звернення із наступною інформацією:

"Я, Литвиненко Віталій Павлович, з Янцером Олексієм Михайловичем є засновником Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропродукт" із частками в статутному капіталі 25% та 35% відповідно. ТОВ «Агропродукт» - аграрне підприємство, що займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Конотопському районі Сумської області. З 1999 року, із моменту заснування, я є єдиним і незмінним директором товариства.


17.06.2016 року з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України випадково стало  відомо, що невідомими особами відбулося відчуження частки у статутному капіталі, якою я володів на користь Алієва Магомеда Орудж-Огли, адреса якого: 53403, Дніпропетровська обл., місто Марганець, вул. Київська, буд. 86. Кінцевим бенефіціарним власником стала юридична особа  34622143, ПАПАС ІОАННІС, КІПР, К00039878, КІПР, НІКОСЯ. По невідомим причинам також відбулася зміна директора ТОВ "Агропродукт". Директором став невідомий нам громадянин Проноза Юрій Анатолійович.


Вказана інформація була внесена до Єдиного державного реєстру приватним нотаріусом Тригуб Євгенією Олегівною (м. Київ, Пушкінська, буд. 45/2, оф. 21, тел.: (044) 289-09-09, 234-09-89, номер свідоцтва 8657) на підставі підроблених протоколів зборів учасників товариства. На зборах, які начебто відбулися, було вирішено виключити мене, як недобросовісного учасника товариства, задовольнити мою заяву про звільнення з посади директора, прийняти нового учасника товариства, Алієва Магомеда Орудж-Огли, та призначити новим директором  Пронозу Юрія Анатолійовича.


Проте вказані збори насправді не проводились, ніяких повідомлень про збори ні я, ні інші учасники не отримували, заяву про звільнення я не писав. Мені також відомо, що Янцер О.М. не був на зборах і ніяких протоколів не підписував. Вказаних осіб ми не знаємо та жодного разу ми з ними не спілкувалися. 


Тобто, можна стверджувати, що вказаними діями, через підробку документів, зокрема підписів та печатки товариства,  невідомі особи фактично здійснили рейдерський захват підприємства з метою наживи.


Не дивлячись на те, що за фактом підробки документів 17.06.2016  розпочато кримінальне провадження №12016200080001206 за ст. 358  ч. 1 КК України, проте є реальні підстави вважати, що злочинці спробують посягнути на майно та посіви товариства. Тому звертаюсь до Вас із проханням вжити всіх можливих заходів з метою припинення рейдерського захвату підприємства та убезпечення від можливих збитків. 


01.07.2016                                                                                                                                                           Литвиненко В. П. "


До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, просимо провести юридичну ревізію статутних документів діючих господарств.

 

  • Рибчак Ірина
  • 6 липня 2016 р.
  • 0