Наша мета

"Сьогодні Аграрний союз України об'єднує найавторитетніших аграріїв України. Ми реально дивимося на речі і чудово розуміємо, що держава чекає від нас чітких продуманих кроків у нарощуванні виробництва сільськогосподарської продукції та реальному відродженні українського села.

Ми щодня через пропозиції до проектів законів, постанов Уряду, інших нормативних актів наполегливо напрацьовуємо оптимаьлні умови для ефективної роботи аграріїв і розвитку кооперації в агросекторі.

Спільно з Інститутом аграрної економіки НААНУ прописуємо внутрішні обов,язки членства, вибудовуємо цілісну систему, яка повинна працювати на сільгоспвиробників.

І сьогодні вже нікому не потрібно доводити, що Аграрний союз України - чи не єдина потужна самоврядна громадська організація АПК, яка спрямовує свою діяльність на захист прав і соціально-економічних інтересів аграріїв у державних та інших структурах, на нарощування виробництва сільгосппродукції і поліпшення її якості, і що не менш важливо, - на підвищення стандартів життя людей на сільських територіях."

Голова ГС "Аграрний союз України", Геннадій Новіков

Аграрному союзу України, як правонаступнику самоврядних структур сільгосптоваровиробників, виповнилось 43 роки. З нагоди 40-річчя у грудні 2011 року в Українському домі відбулося урочисте засідання аграріїв за участю представників усіх регіонів країни та делегацій селянських об'єднань Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Учасники зібрання підсумували зроблене за час існування та визначили напрями діяльності на перспективу.

Відзначалось, шо за період сорокарічної діяльності і, особливо в незалежній Україні, АСУ, як і його попередники, у непростий період здійснення аграрної реформи та запровадження ринкових відносин справляє позитивний вплив на розвиток галузі, сприяє підвищенню активності сільських трударів, спрямовує їх зусилля на збільшення обсягів виробництва та поліпшення якості продукції для створення продовольчої безпеки і підвищення соціально - економічних стандартів життя українського суспільства.

Було одностайно ухвалене Звернення до всіх гілок влади, керівників сільськогосподарських підприємств, галузевих та професійних асоціацій із закликом об’`єднати свої зусилля, діяти злагоджено, цілеспрямовано і ефективно задля вирішення невідкладних питань подальшого розвитку галузі.

Великій групі селянських активістів за рішенням Виконавчого комітету Аграрного союзу України були вручені нагороди - знаки “Почесна відзнака АСУ” та посідчення до них.

За оцінками учасників, засобів масової інформації і широкої громадськості святкування відбулося на високому рівні, набуло широкого резонансу і стало новим кроком на шляху до піднесення ролі та авторитету АСУ.

Надзвичайно важливою, знаковою подією в житті не лише Аграрного союзу, а й українського товаровиробника і селянства країни вцілому стала Звітна конференція АСУ, яка відбулася 11 жовтня 2012 року.

У роботі Конференції взяли участь 350 осіб: делегати з АР Крим та областей України, низка прямих членів АСУ, Герої України - аграрії, начальники головних управлінь агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, представники центральних органів управління, науковці та представники бізнесових структур.

Зі звітною доповіддю про роботу Ради АСУ за два останніх роки виступив голова Аграрного союзу Г. В. Новіков. Після обговорення звіту учасники Конференції одностайно прийняли низку важливих для галузі рішень, реалізація яких сприятиме поліпшенню умов господарювання сільськогосподарських підприємств.

Також була прийнята розгорнута Постанова стосовно подальшої розбудови та посилення впливу АСУ, на що спрямовані ухвалені зміни й доповнення Статуту АСУ.

Аграрний союз України веде активний пошук нового формату своєї структури, напрацювує більш ефективні форми роботи та важелі впливу на процеси і стан справ в аграрній галузі. Спрямовує свої дії на захист економічних інтересів і соціальних прав сільськогосподарських товаровиробників.

  • Боровик Віктор Іванович
  • 14 квітня 2016 р.
  • 0