Новини

Лариса Старікова: ключовим розробником стратегій розвитку має бути бізнес

 • 24 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Представники бізнесу мають бути ключовими розробниками стратегій розвитку будь-якої галузі. Саме на місцях представники реального сектору економіки найкраще бачать ті проблеми, які потребують нагального вирішення. Про це керівник аналітичного центру Громадської спілки «Аграрний союз України» Лариса Старикова сказала на Всеукраїнській конференції «Регіональна та місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку».


Таврійському державному агротехнологічному університету присвоєно ім’я члена ГС «АСУ» Дмитра Моторного

 • 24 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Таврійському державному агротехнологічному університету присвоєно ім’я Героя України й випускника навчального закладу Дмитра Костянтиновича Моторного, який за життя був членом Громадської спілки «Аграрний союз України». На площі біля університету встановили погруддя знаного аграрія.


Член ГС «АСУ» отримав свідоцтво на новий сорт часнику

 • 21 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Члени Громадської спілки «Аграрний союз України» займаються не лише бізнесом, а й науковою працею та селективною роботою. Днями Торговий дім «Зоря Плюс», який очолює Сейран Яковлев, отримав авторське свідоцтво на новий сорт часнику «Таврійський».


Геннадій Новіков: аграрії мають знайти можливості для зберігання зібраного врожаю допоки на ринку не стабілізуються ціни

 • 18 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Сільгоспвиробники мають знайти рішення проблеми збереження зібраного збіжжя, щоб дочекатися підвищення його вартості та не продавати за заниженими цінами. Про це в ході Дня поля, який пройшов у Мелітополі на ТОВ "Агрофірма Ольвія", сказав керівник Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.


Геннадій Новіков: досвід Німеччини демонструє, що необдумане відкриття ринку призведе до того, що землею володітимуть земельні рантьє, а не ті, хто її оброблятиме

 • 7 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Україні під час відкриття ринку землі слід враховувати досвід Німеччина. Німці не поспішають із завершенням земельної реформи, оскільки країна постала перед викликами, які з’явилися через те, що на землю пішов не сільськогосподарський капітал. Про це за підсумками робочої зустрічі з депутатом Європейського парламенту Петером Йаром повідомив голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.


Геннадій Новіков: Парламент замісіть відміни відстрочив штрафи за відсутність ліцензії на зберігання пального

 • 6 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Депутати Верховної Ради лише частково дослухалися до позиції Громадської спілки «Аграрний союз України» щодо відміни штрафів за відсутність ліцензії на зберігання пального. Народні обранці прийняли рішення про відстрочку запровадження санкцій до кінця року. Так прийняття законопроекту №10359 прокоментував голова ГС «АСУ» Геннадій Новіков.


У рамках Всеукраїнського аграрного форуму пройшла презентація концепції Стратегії розвитку аграрного сектору України

 • 5 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Сьогодні на розгляд широкої громадськості пропонується концепція Стратегії розвитку аграрного сектору України, яка має охопити період з 2020 до 2030. Фактично – це перший програмний документ, який був написаний безпосередніми учасниками аграрного сектору. Вони вклали в концепцію реальне бачення стану справ на селі та потреб представників бізнесу. Про це на конференції «Концепція розвитку аграрного сектору України – бачення Всеукраїнського аграрного форуму» сказав голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.


Геннадій Новіков: розвиток малих форм господарювання на селі приречений на провал без створення державою необхідної інфраструктури

 • 4 червня 2019 р.
 • Фостій Марина
Держава має забезпечити створення усієї необхідної інфраструктури для збереження, переробки та продажу продукції малих аграрних товаровиробників. Без виконання цієї умови уся робота з підтримки малих форм господарювання не матиме успіху. Про це в ході слухань на тему «Малі форми господарювання як основа сталого сільського розвитку в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом» у Комітеті Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин заявив голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.


Геннадій Новіков на міжнародній конференції представив позицію ГС "АСУ" щодо розвитку малих та середніх агропідприємств в Україні

 • 3 червня 2019 р.
 • Фостій Марина

Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков виступив на Сімнадцятому Всеукраїнському конгресі вчених економістів-аграрників – міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні форми організації господарської діяльності на селі». Він презентував учасникам заходу бачення спілки щодо розвитку малих форм господарювання у аграрному секторі нашої держави.