НовиниПривітання з Днем народження

 • 7 серпня 2018 р.
 • Завадська Оксана Василівна

Громадська спілка «Аграрний союз України» з почуттям глибокої поваги, гаряче і сердечно вітає  знаного в аграрних колах країни керівника і організатора виробництва, доброго, дбайливого господаря   Карпенка Віктора Михайловича -  голову правління Агрофірми "Агроцентр"  Дніпропетровської області, члена Ради ГС "АСУ" з  Днем народженням!
      Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у праці, громадській діяльності, здійснення всіх Ваших планів та задумів в ім’я зміцнення економічної могутності та розквіту рідної країни.

Голова ГС "АСУ"           НОВІКОВ Г.В.На базі смт Троїцьке проведено нараду-семінар для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підтриємств та фермерських господарств членів Громадської спілки «Агарарний союз України»

 • 30 липня 2018 р.
 • Макутис Марина

27 липня 2018 року на базі смт Троїцьке ГС «АСУ» проведено нараду-семінар для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підтриємств та фермерських господарств на тему: «Збереження земельного банку. Оптимальне оподаткування» 


Покращення по-українськи: держава вводить контроль за цінами купівлі-продажу нерухомості

 • 26 липня 2018 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

Держава поступово переходить до контролю за цінами купівлі-продажу нерухомості: будівель та споруд, земельних ділянок, машин та обладнання. Транспортні засоби, у тому числі сільгосптехніка, господарські приміщення, житлові будинки - все це підпадає під дію нової IT системи, яка поки що працює, м'яко кажучи, недосконало...


25 липня 2018 року відбулося засідання відокремленого підрозділу Громадської спілки «Аграрний союз України» Запорізької області

 • 26 липня 2018 р.
 • Макутис Марина

Голова Громадської спілки «Агарний союз України» Генадій Новіков разом з членом Ради ГС «АСУ» Анатолієм Тиховодом, Головою роботодавців агропромислового комплексу Катериною Луценко та Головою асоціації фермерів та приватних землевласників Анатолієм Довганьом взяли участь в засіданні відокремленого підрозділу ГС «АСУ» в Запорізькій області.Аграрії закликали президента прибрати норму щодо вагонів-зерновозів із закону про «єдине вікно»

 • 19 липня 2018 р.
 • Макутис Марина

Аграрний Союз України, Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) й Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад направили офіційне звернення до президента України Петра Порошенка з проханням виключити з закону про «єдине вікно» на митниці, що був прийнятий Верховною Радою 5 липня, норму щодо спрямування державної підтримки на придбання аграріями вагонів-зерновозів.


Акредитація постачальників - на часі

 • 16 липня 2018 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

Рада ГС АСУ на своєму засіданні 15 травня прийняла рішення про започаткування акредитації постачальників матеріально-технічних ресурсів підприємств-членів АСУ. Працюючи над порядком здійснення такої акредитації, Аналітичний центр АСУ висвітлив питання в більш широкому контексті в газеті "Агромаркет" для кращого розуміння і сприйняття інформації.