Рада Громадської спілки "Аграрний союз України"




Список членів Ради Громадської спілки "Аграрний союз України"

Вінницька область

 

1.              

Панасюк

Микола Іванович

Голова правління АКПП “Перемога” Тростянецького району, Голова облагрооб'єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників»

2.              

Гелета

Василь Іванович

Голова Іллінецької ради сільгоспвиробників, директор СТОВ «Надія» Іллінецького району.

3.              

Каленич

Павло Євгенович

Директор агрофірми «Ольгопіль» Чечельницького району.

 

Донецька область

 

4.              

Голованьов

Володимир Миколайович

Голова Відокремленого підрозділу «Донецька обласна організація ГС «АСУ», голова СТОВ «Торецьке» Добропільського району.

5.              

Поляцьковий

Анатолій Миколайович

Директор СТОВ «Злагода» Добропільського району.

Дніпропетровська область

 

6.          

Карпенко

Віктор Михайлович

голова  Аграрного виробничого ТОВ “Агроцентр

7.          

Кукса

Анатолій Іванович

Голова СТОВ «Дніпро –Н» Верхньодніпровський район

 

Закарпатська область

 

8.                 

Федикович

Павло Антонович

Голова Відокремленого підрозділу ГС «АСУ» Закарпатської області

 

Запорізька область

 

9.                 

Тиховод

Анатолій Миколайович

Голова Відокремленого підрозділу «Запорізька обласна організація ГС «АСУ»

10.            

Грищук

Віктор Іванович

Керівник СВК “Перемога” Василівського району.

11.            

Задирака

Володимир Олександрович

Керівник ТОВ «Нова-Терра» Приазовського району

12.            

Кишко

Микола Леонтійович

Керівник ПП «Могучий» Мелітопольського району.

 

Київська область

 

13.            

Пирятинський

Юрій Володимирович

Директор ПОСП «Іванівське» Богуславського району

14.            

Чернишенко

Володимир Ілліч

Голова правління ВАТ «Комбінат „Тепличний” Броварського району, Герой України

 

Кіровоградська область

 

15.         

Голобородько

Ольга Пантеліївна

Голова Відокремленого підрозділу «Кіровоградська обласна організація  ГС «АСУ», директор СТОВ «Синюха» Новоархангельського району

 

Луганська область

16.   

Оденчук

Дмитро Олексійович

Керівник ПСП АФ «Привілля» Троїцький район

17.   

Кошова

Ксенія Валентинівна

Керівник ФГ «Каштан» Сватівський район.

 


Львівська область

18.   

Одноріг

Юрій Іванович

Голова Відокремленого підрозділу «Львівська обласна організація ГС «АСУ»,  заступник генерального директора ПП «Західний Буг» Львівська область.

 

Миколаївська область

19.   

Кем

Василь Вільгельмович

Голова Відокремленого підрозділу «Миколаївська обласна організація ГС «АСУ», директор ВАТ “Веселинівська МТС” Веселинівського району

20.   

Березовський

Євген Маркович

Генеральний директор ТОВ «Техноторг-Дон» м. Миколаїв

 

Одеська область

 

21.   

Стреля

Іван Микитович

Голова Відокремленого підрозділу «Одеська обласна організація ГС «АСУ», директор СТОВ Агрофірма «Нива» Подільського району

 

22.   

Артеменко

Дмитро Іванович

Голова Відокремленого підрозділу «Кілійська районна організація ГС «АСУ», голова СВК «Вікторія» Кілійського району.

 

Полтавська область

 

23.   

Кочерга

Іван Васильович

Голова Відокремленого підрозділу «Полтавська обласна організація ГС «АСУ», Голова агрооб”єднання “Зоря” Полтавського району.

24.   

Коросташов

Олександр Григорович

Голова правління СВК „Батьківщина”, голова Ради сільгосппідприємств Котелевського району, Герой України.

 

Рівненська область

 

25.   

Грибок

Віктор Іванович

Голова Відокремленого підрозділу «Рівненська обласна організація ГС «АСУ».

 

Сумська область

26.            

Картавий

Олексій Олексійович

Голова Відокремленого підрозділу «Сумська обласна організація ГС «АСУ».

27.            

Сугак

Віктор Васильович

Директор ФГ «Сугак В.В.» Охтирського району.

 

28.            

Зимогляд

Микола Миколайович

Керівник СТОВ ім. Шевченка Лебединського району.

 

Тернопільська область

 

29.            

Коціра

Степан Євгенович

Голова ПСАФ «Нічлава» Гусятинського району

 

Харківська область

 

30.   

Лисаченко

Леонід Вікторович

 

Голова Відокремленого підрозділу «Харківська обласна організація ГС «АСУ»,

31.   

Глянь

Іван Данилович

Генеральний директор ПСП ім. Фрунзе Зачепилівського району.

 

Херсонська область

 

32.            

Брагинець

Ігор Васильович

Голова Херсонської обласної організації Аграрного союзу Керівник ПСП «Альфа-Агро» Чаплинського району,

33.            

Бабіцький

Ігор Володимирович

 

Директор ПСП «Щедрий лан» Великоолександрівського району.

 

Хмельницька область

 

34.            

Пицюк

Володимир Володимирович

Керівник ФГ «Кунчанський», голова ради сільгосппідприємств Теофіпольського району

 

Черкаська область

 

35.            

Зубачов

Сергій Романович

Голова Спілки сільгоспвиробників Черкаської області, генеральний директор ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист».

36.            

Дарієнко

Іван Йосипович

Директор ТОВ  «Зоря» Черкаського району.

Чернівецька область

 

37.            

Бортич

Лілія Іванівна

Голова Відокремленого підрозділу «Чернівецька обласна організація ГС «АСУ».

38.            

Воєвідко

Михайло Степанович

Заступник голови ФГ «Колос-К» Заставницький район.

39.            

Глигор

Артем Геннадійович

Директор ТОВ «Золотий колос» Новоселицький район.

 

Чернігівська область

 

40.            

Чубовський

Сергій Миколайович

Голова Відокремленого підрозділу «Чернігівська обласна організація ГС «АСУ», директор СТОВ «Козацьке» Бобровицького району.

41.            

Супрун

Григорій Іванович

Директор ЗАТ «Нива 2008» Носівського району

м. Київ

 

42.             

Новіков

Геннадій Володимирович

Голова Ради Громадської спілки «Аграрний союз України».

 

43.             

Беренштейн

Борис Леонідович

Президент Київської агропромислової біржі „Київагропромбіржа”.

 

44.             

Карпенко

Сергій Михайлович

Директор виконавчий Асоціації «Союз птахівників України».

 

45.             

Гнатюк

Сергій Андрійович

Генеральний директор Української корпорації «Тваринпром»

 

46.             

Кульгавий

Володимир Федорович

Генеральний виконавчий директор Української асоціації аграрних інженерів.

 

47.             

Тимченко

Віктор Наумович

Президент асоціації «Українська асоціація виробників та переробників соя».

 

48.             

Ішутін

Вячеслав Євгенович

Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації грибовиробників.

 

49.             

Крошка

Дмитро Григорович

 

Голова Асоціації «УКРСАДПРОМ»

50.             

Сокирін

Олександр Іванович

ГС «Товариство садівників, дачників та городників України»

  • Фостій Марина
  • 19 травня 2016 р.
  • 0

Новини