Закарпатські пасічники зібрали більший врожай меду, ніж торік
![Закарпатські пасічники зібрали більший врожай меду, ніж торік](/media/CACHE/images/publications/1745/logo/pchely-1024x683/bbe82dce50bf8f12cb62a0dfcfb57ee7.jpg)
Цьогоріч закарпатські пасічники зібрали більший врожай меду, ніж торік. Зокрема, найбільше зібрано з акації.
Цього року весна була досить холодна, але потім ситуація пішла на покращення, тому бджоли нормально розвинулись і дали гарний урожай меду з акації. Навіть можна сказати, що рідко буває стільки меду такого сорту, як є цього року. Загалом цей рік кращий в порівнянні з минулими.
Непоганий збір меду був з липи та різнотрав’я. Також цього року пасічники вивозили бджіл у гори та зібрали мед з малини. Опісля збору почалась підготовка бджіл до зими, і паралельно ще тривав медозбір з «дикої гречки».
- Фостій Марина
- 7 жовтня 2021 р.
- 0