Представники Аграрного союзу України взяли участь у засіданні Ради корпорації «Тваринпром»

17 серпня 2017 року відбулось чергове засідання Рада корпорації «Тваринпром». присвячене питанням виконання програми державної підтримки галузі тваринництва у 2017 році та перспектив на 2018 рік, аналізу епізоотичної ситуації по АЧС в Україні та іншим актуальним питанням.

У засіданні прийняли участь керівники с/г підприємств тваринницького напрямку, члени корпорації «Тваринпром», представники Міністерства аграрної політики і продовольства України, голова  ГС «Аграрного  союзу України» Геннадій Новіков та член правління спілки Олександр Сокирін.

Голова ГС АСУ Геннадій Новіков розповів про спільне засідання представників Громадських рад Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства юстиції України, Держгеокадастру України та створення Антірейдерского штабу при Кабінеті Міністрів України під голованям Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б., про проведення 16 серпня 2017 року першого засідання штабу в Кіровоградській області за участю заступника Міністра юстиції України Олени Сукманової.

Член правління ГС АСУ Олександр Сокирін проінформував присутніх про роботу Навчального центру, створеного при ГС АСУ, та план заходів на найближчий період за участю науковців Національного університету біоресурсів України та провідних фахівців тваринницького напрямку країн  ЄС.

  • Сокирін Олександр Іванович
  • 18 серпня 2017 р.
  • 0

Новини