Тези за результатами участі в конференції Українського клубу аграрного бізнесу "Високомаржинальні культури"

Тези за результатами участі в конференції Українського клубу аграрного бізнесу "Високомаржинальні культури"

Всесвітньо визнана якість і кількість українських родючих земель дозволила представникам великого аграрного бізнесу сплутати поняття "високомаржинальні культури" і "ефективність активів". Сподіваємося, що це не глобальна світоглядна катастрофа, а лише вади швидкого накопичення активів...

Прикріплені файли та додаткові матеріали

Тези за результатами участі в конференції УКАБ "Високомаржинальні культури"

Аналітичний центр Аграрного союзу України звертає увагу на те, що підходи, які були продемонстровані на конференції УКАБ "Високомаржинальні культури" - підміна поняття ефективності активів поняттям високомаржинальності, знецінення виробничого ноу-хау у сфері технологій сільськогосподарського виробництва - свідчать про незбалансованість світоглядних загальноекономічних підходів серед потужного прошарку вітчизняних аграрних виробників, інтереси яких сьогодні представляє Український клуб аграрного бізнесу.

Популяризація підходів, які ставлять на перше місце дохідність операцій і повністю нехтують активами як джерелом і першопричиною отримання прибутку, на тлі браку адекватної ринкової свідомості у переважної більшості сільгоспвиробників справляє виключно негативний вплив на перспективи розвитку вітчизняного АПК.

Детальніше про відмінності у високомаржинальності продукту і ефективності його виробництва - у доданому файлі.

  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 25 квітня 2016 р.
  • 0

Новини