Китай започатковує щорічну виставку для імпортерів. Члени Аграрного союзу запрошуються до участі

1 лютого 2018 року члени Громадської спілки «Аграрний союз України» на чолі з головою Геннадієм Новіковим взяли участь у зустрічі з офіційною делегацією Міністерства комерції Китайської Народної Республики, уряду міста Шанхай, та послом КНР в Україні з приводу презентації першого Китайського Міжнародного Імпортного Експо.

В травні 2017 року голова КНР Си Цзиньпін на саміті з питань міжнародного співробітництва в рамках концепції  "Один пояс, один шлях" зробив заяву про те, що Китай, починаючи з 2018 року планує проводити Китайське Міжнародне Імпортне Експо. Ця виставка має засвідчити прихильність Китаю до лібералізації торгівлі і економічної глобалізації, стати значною подією в реалізації китайської ініціативи по просуванню до відкритості світових ринків, сприянню зростання світової економіки і світової торгівлі, заохоченню розвитку світової економіки відкритого типу.

Присутнім на зустрічі була надана можливість напряму поспілкуватись з відповідальними особами, які беруться організувати платформу для діалогу у Китаї з інвесторами та споживачами продукції, яку ми виробляємо. Ми сподіваємось, що члени громадської спілки приймуть участь у зазначеній ярмарці, та відрядять делегацію для умов про співпрацю!

  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 4 лютого 2018 р.
  • 0