Генадій Новіков взяв участь в обговоренні зміни режиму оподаткування ПДВ експортних поставок олійних культур.


Голова ГС «Аграрний союз України» Генадій Новіков взяв участь в обговоренні зміни режиму оподаткування ПДВ експортних поставок олійних культур. 


Про що говорили: 

сучасні тенденції розвитку ринку олійних культур;

місце олійних культур в економіці держави;

завантаження переробних потужностей оліє-жирового комплексу;

зарубіжний досвід регулювання ринку олійних культур иа можливості його використання в Україні;

перспективи державного регулювання розвитку ринку олійних культур в Україні;

оцінка наслідків реалізації змін оподаткування олійних культур ПДВ для різних учасників ринку;

формування оптимальної моделі державного регулювання розвитку ринку олійних культур в Україні – пошук компромісу. 

«Україна є експортно орієнтованою державою і наше завдання забезпечити сировину для цього»- зазначив Генадій Новіков.

Учасники круглого столу вважають за доцільне відміну дії пункту 63 підпункту 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, як це передбачено проектом Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур» №7403-2 від 29.12.2017.   

На їх думку, зазначені зміни, у разі набрання ними чинності, призведуть до прояву негативних процесів на ринку олійних культур, які мають важливе значення для економіки сільськогосподарських підприємств та зовнішньоторговельного балансу України.

Відповідне звернення направлено до Президента України, Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, компетентних органів виконавчої влади, громадських організацій підтримати їх позицію та сприяти якнайшвидшому прийняттю проекту вищезгаданого Закону №7403-2 від 29.12.2017 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур».  • Фостій Марина
  • 14 травня 2018 р.
  • 0