Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» взяв участь в другому українсько-китайському форумі економічного співробітництва

Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» взяв участь в другому українсько-китайському форумі економічного співробітництва


           Громадська спілка «Аграрний союз України» об`єднує в собі малих та середніх товаровиробників. Наша ціль побудувати нові відносини з нашими китайськими партнерами. В свою чергу можемо запропонувати безпосередній контакт з виробниками. Немає дешевшої продукції ніж у виробника, і в цьому є інтерес інвестора. Наш інтерес в тому, що отримуючи стратегічного інвестора на тривалу перспективу ми хотіли би бачити осіб зацікавлених в розвитку логістики, яка буде орієнтована на споживання продукції вироблену малим та середнім товаровиробником.

            Аграрний сектор - це величезний експортний потенціал для України.

            Китайська Народна Республіка - це великий споживач, на якого власне кажучи і розраховуємо. 

            Ми зацікавлені в створенні кластерних об’єднань, де в основі піраміди є сільгосптоваро виробники України, на вершині – переробний завод. Учасники на певних умовах володіють цим комплексом. Товаровиробники таким чином забезпечені збутом продукції. 

         Співпраця між товаровиробниками та інвестора може розвиватися не просто на відносинах купівлі - продажу, а на більш тісному співробітництві в переробці, послідуючій реалізації, виробництві продукції.

         Тому члени Громадської спілки «Аграрний союз України» делегацією більше 70 підпримств мають намір взяти участь у виставці в Шанхаї.

            Ми відкриті до співпраці!

  • Фостій Марина
  • 30 травня 2018 р.
  • 0