З 2 липня змінюються рахунки для сплати податків до бюджету на землю

З 2 липня змінюються рахунки для сплати податків до бюджету на землю


З 2 липня змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, у тому числі і плати за землю (у складі податку на майно).

Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

« У зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 2 липня рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України», — повідомляє ДФС.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно, починаючи з 2 липня 2018 року, у розрахункових документах на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Довідково: інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки»  та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.

  • Фостій Марина
  • 2 липня 2018 р.
  • 0

Новини