ПСП «Агрофірма Привілля» стала партнером програми USAID: "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

ПСП «Агрофірма Привілля» стала партнером програми USAID: "Підтримка аграрного і сільського розвитку"


ПСП «Агрофірма Привілля» (Луганська область, керівник Дмитро Оденчук) стала партнером програми USAID: "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Відповідно до підписаних сьогодні Грантової угоди та Протоколу про наміри, Проект спів-фінансує оснащення цеху виробництва м’ясних продуктів новим високопродуктивним обладнанням.

Завдяки цій інвестиції, підприємство зможе збільшити обсяги виробництва, підвищити продуктивність та якість своєї продукції; розширить асортимент на 6 видів м’ясних продуктів та, відповідно, збільшить вирощування власного поголів’я тварин і його закупівлю у населення та підприємств-партнерів. Це стимулюватиме сільськогосподарські підприємства і особисті селянські господарства до збільшення вирощування тварин і дозволить їм отримати додатковий дохід.

Співпраця з проектом «Агросільрозвиток» дозволить ПСП «Агрофірма Привілля» впровадити міжнародну систему простежуваності безпечності продукції (НАССР) на власному виробництві. Крім того, у рамках співпраці з проектом, ПСП «Агрофірма Привілля» надаватиме допомогу у впровадженні міжнародних стандартів безпечності утримання та вирощування тварин господарствам, що постачають агрофірмі тварин для забою і переробки. Як результат, буде впроваджена система простежуваності безпечного вирощування тварин та покращена епізоотична ситуація в регіоні, що стримуватиме поширення АЧС.

Загалом, позитивний вплив проекту буде поширений на 10 МСП та більше 50 особистих селянських господарств Троїцького та прилеглих районів Луганської області. Вони будуть залучені до маркетингового ланцюга підприємства у якості виробників та постачальників сировини; отримають гарантований збут вирощених ними тварин, зможуть збільшити обсяги виробництва, впровадити нові технології та міжнародні системи безпечності утримання і вирощування тварин.


  • Фостій Марина
  • 2 липня 2018 р.
  • 0