25 липня 2018 року відбулося засідання відокремленого підрозділу Громадської спілки «Аграрний союз України» Запорізької області

Голова Громадської спілки «Агарний союз України» Генадій Новіков разом з членом Ради ГС «АСУ» Анатолієм Тиховодом, Головою роботодавців агропромислового комплексу Катериною Луценко та Головою асоціації фермерів та приватних землевласників Анатолієм Довганьом взяли участь в засіданні відокремленого підрозділу ГС «АСУ» в Запорізькій області.


Прикріплені файли та додаткові матеріали

Відкритий лист-звернення до керівників Держави та Запорізької області

Під головуванням члена Ради Громадської спілки "Аграрний союз України" в Запорізькій області Анатолія Тиховода відбулося засідання відокремленого підрозділу ГС "АСУ".


Участь в засіданні взяли Голова Громадської спілки «Агарний союз України» Генадій Новіков, Голова роботодавців агропромислового комплексу Катерина Луценко та Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Анатолій Довгань.Одним із важливих питань порядку денного було обезземелення аграріїв у зв’язку з неправомірними діями прокуратури та держгеокадастру. Прийнято рішення надіслати Главі держави відкритий лист-звернення щодо проблеми в області.

Обговорювали також ситуацію на ринку зернових, кон’юктуру зерного ринку, централізовану закупку та побудову особистої логістики під закупівлю мінеральних добрив. Це питання було цілком одобрено.

Також розглянути питання підписання Мемрондуму про співпрацю з об’єднанням «Самопоміч». Вирішили більш чітко вказати, що купувати землю можуть виключно українці тобто виключне право на купівлю землі. З цього приводу відбудеться засідання Ради Аграрного союзу і буде прийнято кінцеве рішення.


  • Фостій Марина
  • 26 липня 2018 р.
  • 0

Новини