Геннадій Новіков: Одещина готова розвивати спільні інфраструктурні проекти з українськими фермерами

Геннадій Новіков: Одещина готова розвивати спільні інфраструктурні проекти з українськими фермерами


Аграрний союз України та Одеська обласна державна адміністрація мають наміри спільно будувати переробні та логістичні комплекси на території регіону. Про це за підсумками візиту в Одесу повідомив Голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

«Ми провели переговори з керівництвом області. Вони готові запропонувати нам кілька ділянок для будівництва перероблювальних та логістичних комплексів», - сказав керівник АСУ.

За його словами, впродовж найближчих тижнів буде проведена деталізація пропозицій, після чого одразу можна буде переходити до їх практичної реалізації. Тож вже найближчим часом члени Аграрного союзу України отримають пропозиції взяти участь в цих інвестиційних проектах

Він відзначив, що одеські чиновники чи не першими в Україні перейняли найбільш прогресивні методи залучення інвестицій, коли влада забезпечує бізнес усією необхідною інфраструктурою. Підприємцям залишається лише прийти й почати працювати та приносити гроші в бюджет регіону.

«Люди ні на кого не чекають і самі готують інфраструктурні проекти, виділяють землю, вирішують логістичні питання. Це новий для нашої державної влади цивілізований підхід, яким для приваблення інвестицій користуються найбільш успішні в цій сфері країни», - зазначив Геннадій Новіков.

Під час поїздки до Одеси Голова АСУ також відвідав V спеціалізовану виставку «АГРО-СФЕРА».

«Ми бачимо певне зацікавлення товаровиробників у проведенні таких виставок. Популярними виявилися заходи, які допомагали фермерам знайти правильну спеціалізацію своїх господарств у тих галузях, де вони можуть конкурувати з великими сільськогосподарськими холдингами. Також цього року було представлено багато спеціалізованих банківських продуктів для аграріїв», - зазначив Геннадій Новіков.

Однак, переконаний він, для популяризації одеської виставки слід змінити її формат і більше орієнтуватися на зовнішні ринки.

«Одеса – це найбільші міжнародні торговельні ворота нашої держави, які викривають нам дорогу на ринки інших країн. Тому виставка в Одесі мала б акцентувати увагу не на тому, що потрібно купити аграріям. Вони має розвиватися в напрямку того, що ми можемо запропонувати світу. Тоді тут можна буде побачити фермерів з усіх без винятку куточків країни, які виявлять бажання представити свою продукцію», - наголосив очільник АСУ.

  • Фостій Марина
  • 22 листопада 2018 р.
  • 0

Найближчим часом

НІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!

Детальніше

Новини