Геннадій Новіков очолив засідання аграріїв Сумської області

У Сумах під головуванням очільника ГС «Аграрний союз України» пройшло засідання розширеної ради Сумської обласної організації АСУ.

Учасники з’їзду обговорили поточну ситуацію в аграрному секторі України та регіону. Окремо зупинилися на питаннях, пов’язаних з прийняттям державного бюджету на наступний 2019 рік та наслідках прийнятих рішень.

«Нам прикро констатувати, однак Уряд не виконав своїх обіцянок і урізав на мільярд гривень суму, яка мала бути виділена на підтримку сільгоспвиробників. Нині аграрний сектор є головним рушієм економіки держави, тому такі рішення можуть вкрай негативно відобразитися на всій країні», - наголосив Геннадій Новіков.

Окрім цього учасники заходу обговорили підсумки поїздки делегації Аграрного союзу України в Китай. Для максимально ефективного втілення досягнених в ході візиту домовленостей Україні не вистачає логістичної інфраструктури та сучасних елеваторів.

Саме відсутність можливості довготривалого збереження зібраного збіжжя стала однією з причин критичної ситуацію на ринках сої, соняшника та кукурудзи, призвела до значного падіння вартості цих культур та збитків, які зазнали аграрії.

Сумські аграрії також обрали 15 делегатів, які представлятимуть регіон на черговому з’їзді Громадської спілки «Аграрний союз України», котра пройде в Києві 6 грудня цього року.
  • Фостій Марина
  • 23 листопада 2018 р.
  • 0

Новини