Очільником запорізького підрозділу ГС АСУ переобрано Анатолія Тиховода

У Мелітополі під керівництвом Голови Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадія Новікова пройшла звітно-виборча конференція відокремленого підрозділу ГС АСУ в Запорізькій області, участь у які взяли 93 представники союзу.

У рамках заходу пройшли вибори очільника підрозділу. Члени асоціації одноголосно переобрали на цю посаду Анатолія Тиховода.

Окрім цього учасники конференції обговорили ситуацію в аграрному секторі України та прийняття бюджету на наступний рік. Окремо підняли проблему державної підтримки фермерів та невідповідність заявлених керівництвом держави пріоритетів і тих рішень, які були прийняті Урядом та Верховною Радою.

«Ми прийняли низку дуже важливих для всіх українських аграріїв рішень. Перше стосується необхідності виступити з ініціативою прийняття закону, який забезпечить зниження ставки податку на додану вартість. Друге – продовження  роботи щодо запровадження єдиного податку», - прокоментував результати зустрічі Геннадій Новіков.

Також було прийняте принципове рішення щодо підтримки членами громадської спілки подальшого продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Запорізькі аграрії окремо зупинилися на результатах візиту делегації ГС АСУ до Китаю, де було підписано меморандум про співробітництво з компанією Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce, яка є крупним гравцем на ринку торгівлі аграрною продукцією.

«В рамках реалізації ініціатив з виконання меморандуму, розглянули питання будівництва в Запорізькій області кооперативного елеватора, який би задовольняв інтереси місцевих фермерів. Прийняли рішення це питання вивчити і представити на наступне засідання результати. Представниками області запропоновано кілька майданчиків, кожен з яких буде детально вивчено», - зазначив Голова ГС АСУ.

Разом з цим учасники заходу обговорили фінансові питання та прийняли рішення про необхідність забезпечення жорсткої дисципліни з цього питання.

Також було обрано делегатів, які представлять регіон на всеукраїнському звітно-виборчому з’їзді ГС «Аграрний союз України», який пройде у Києві 6 грудня 2018 року. 
  • Фостій Марина
  • 1 грудня 2018 р.
  • 0

Новини