Геннадій Новіков здійснив робочу поїздку на Черкащину

Геннадій Новіков здійснив робочу поїздку на Черкащину

Голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков в рамках робочої поїздки на Черкащину, де відвідав компанію UKRAVIT та Інститут здоров’я рослин.

Поїздка розвіяла міф про те, що українські виробники засобів захисту рослин випускають дуже неякісну продукцію і фактично є «бодяжниками», які роблять свої препарати десь у підвалах, перемішуючи речовини мало не в бочках лопатами.

«Відвідавши компанію UKRAVIT, я точно можу зазначити, що рівень виробництва тут високий. Створено інститут, який здійснює наукове, технологічне й лабораторне забезпечення підтримання високої якості продукції. Спектр послуг компанії розширюється, а сервіси стають більш комплексними, починаючи від аналізу ґрунтів та рекомендацій щодо можливості застосування тих чи інших технологій і закінчуючи повним супроводом компаній з метою отримання якнайкращих результатів у вирощуванні сільгоспкультур», - зазначив Геннадій Новіков.

За його словами, малі та середні товаровиробники в майбутньому будуть основою сільського господарства України. Тому дуже важливо продемонструвати українським товаровиробникам, що наші виробники засобів захисту рослин не стоять на місці й за останні кілька років значно підвищили якість виробництва.

«Однак на засобах захисту рослин ми не зупинимося. Мета Аграрного союзу України – налагодити прямі контакти між сільгоспвиробниками та виробниками техніки, обладнання, засобів захисту рослин, добрив, пального тощо. Це частина нашої програми, яка затверджена з’їздом. Наступним кроком є налагодження прямих контактів аграріїв зі споживачами сільгосппродукції та прибрати зайві ланки цього ланцюжка», - заявив Голова ГС АСУ.

Він підкреслив, що нині йде підготовка програми співробітництва, яка буде представлена на семінарі на Закарпатті.

«Доступ до неї отримають всі члени асоціації. Ми плануємо організовувати візити товаровиробників на підприємство, щоб вони мали можливість ознайомитися з виробництвом та на місці підписати договори», - резюмував Геннадій Новіков.

  • Фостій Марина
  • 14 грудня 2018 р.
  • 0

Новини