Рішення Ради "Спілки аграрних підприємств Сумської області"

Рішення Ради "Спілки аграрних підприємств Сумської області"

Заслухавши інформацію голови Ради "Спілки аграрних підприємств Сумської області" та Страйкового комітету Сумської області Картавого О. О., вирішили:

Прикріплені файли та додаткові матеріали

Рішення АСАПСО

1. Взяти до відома інформацію щодо ситуації, що склалася в агропромисловому комплексі України.

2. Підтримати пропозиції Громадської спілки "Аграрний союз України" щодо роботи з органами влади з питань опрацювання ефективної системи оподаткування господарюючих суб'єктів, зокрема, запровадження її спрощеної системи з розрахунку на 1 га сільськогосподарських земель, яка має бути введена в дію 1 січня 2017 року.

3. Взяти участь у розробці проекту Закону України "Про державну підтримку сільськогосподарських    товаровиробників", який відповідає практиці дотування сільгоспвиробників у країнах ЄС i передбачає надання коштів підприємствам середнього та малого розміру в обсягах, не менше тих, які надходили під час дії спецрежиму ПДВ i в першу чергу на продукцію тваринництва.

4. Не допустити продаж земель сільськогосподарського призначення  з 01.01.2017, продовживши безстроковий мораторій до створення  вcix інструментів та законодавчої бази, використовуючи переважно орендні відносини та передбачивши в майбутньому "державу" - як єдиного покупця земель сіьськогосподарського призначення.

5. Затвердити склад делегації на засідання Всеукраїського аграрного форуму, що планується провести по врегулюванню зазначених вище питань за участю Прем'єр-Міністра України у складі голів районних асоціацій АСАПСО, голів страйкових комітетів районів та запрошених (за списком).

6. У випадку відсутності реагування на ці вимоги з боку влади з 01.06.2016 розпочати безстроковий аграрний страйк в м. Київ та в регіонах.

7. Опрацювати вci пропозіції виступаючих по розглянутих питаннях та викласти їх в редакції згідно чинного законодавства.

  • Рибчак Ірина
  • 19 травня 2016 р.
  • 0