На Закарпатті пройшов останній день семінару для членів ГС «АСУ»

На Закарпатті пройшов останній день семінару для членів ГС «АСУ»

У санаторії «Кришталеве джерело» на Закарпатті завершилася традиційна щорічна нарада-семінар керівників і спеціалістів сільгосппідприємств - членів ГС «Аграрний союзу України».

Останній день було повністю присвячено податковим питанням. За допомогою експерта ГО «Інститут податкових реформ» Ельвіри Ткачової та експерта з питань оподаткування та бухгалтерського обліку Володимира Цапа учасники заходу дізналися про зміни у процесі оподаткування, які набрали чинності у 2019 році. Також експерти підняли тему можливих шляхів оптимізації при оподаткуванні та розглянули порушення, які органи ДФС знаходять у сільгоспвиробників.

Останнє є дуже важливим, адже, знаючи з якими проблемами можна стикнутися, аграрії можуть перестрахуватися і не понести серйозних втрат.

Підбиваючи підсумки наради-семінару голова ГС «Аграрний союз України», наголосив на важливості таких заходів.

«Усі, хто приїхав сюди змогли отримати дуже необхідну для власної роботи інформацію від практиків. Вона дасть можливість не лише зробити більш ефективним власний бізнес, а й уникнути багатьох неприємних ситуацій, з якими у своїй щоденній практиці зіштовхуються сільгоспвиробники», - зауважив він.

  • Фостій Марина
  • 23 січня 2019 р.
  • 0

Новини