Аграрний союз України провів переговори про співробітництво з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою

Аграрний союз України провів переговори про співробітництво з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою

Представники Громадської спілки «Аграрний союз України» провели першу зустріч з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою для налагодження тісноїспівпраці, яка забезпечить інноваційний розвиток сільгоспвиробників – членів союзу. 

Про це після зустрічі повідомила керівник аналітичного центру ГС «АСУ» Лариса Старікова.


«Дана установа покликана активізувати процес інноваційного оновлення економіки України. Вона працює в рамках державно-приватного партнерства та залучає інвестиції, які йдуть на забезпечення прискорення інноваційного розвитку, в тому числі й аграрного сектору», - наголосила керівник аналітичного центру ГС «АСУ».


Вона підкреслила, що вітчизняна економіка потребує переходу від сировинного виробництва до виробництва продукції з високим рівнем доданої вартості.


«Ми знаємо, що всі потребують переробки. Ми сподіваємося, що можна буде в рамках можливостей, які надає фінансово-кредитна установа, допомогти членам Аграрного союзу України в реалізації їхніх інноваційних планів. Як результат, ми отримаємо виробництво продукції, яка відповідає міжнародним нормам і відповідним чином сертифікована», - резюмувала Лариса Старікова.

  • Фостій Марина
  • 6 березня 2019 р.
  • 0

Новини