Геннадій Новіков з робочим візитом відвідав Запорізьку область

Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков з робочим візитом відвідав Запорізьку область, де зустрівся з місцевими сільгосптоваровиробникамита Асоціацією фермерів Запорізької області.

В ході зустрічей було прийнято рішення активізувати роботу в напрямку розвитку партнерських відносин з Китаєм. Адже члени ГС «АСУ» зацікавлені у виході на величезний ринок Піднебесної.


«Однак, для того, щоб бути конкурентними на світових ринках нашим членам, переважна більшість яких є малими й середніми товаровиробниками, треба об’єднуватися. Самостійно наші компанії-члени навряд зможуть бути повноцінними гравцями. Саме для цього нам знадобиться досвід кооперації, з яким ми познайомилися під час візиту в Нідерланди», - підкреслив Геннадій Новіков.


За його словами, ще одним надзвичайно важливим напрямок, який вимагає запровадження нових підходів, є система сільськогосподарської освіти. 


«Тут нам також буде корисний досвід Нідерландів, де навчальні заклади випускають повністю готових спеціалістів, які мають як теоретичну базу, так і практичні навички роботи на сучасній техніці і з сучасними технологіями», - зауважив голова ГС «АСУ».

Він зазначив, що продовжується вивчення можливостей для підключення до цього процесу Таврійського національного університету.


Також учасники зустрічей вкотре визнали, що уряду вдалося акумулювати достатні кошти для фінансування державноїпідтримки сільгоспвиробників. Однакчерез їх вкрай неефективне використання аграрії зовсім не відчувають цієї підтримки. 

Разом з тим вдалося напрацювати чітку позицію ГС «Аграрний союз України» напередодні виборів.


«Наша спілка підтримає лише ті політичні сили, які виступатимуть за введення єдиного податку з гектара, а також будуть готові запроваджувати дійсно ефективні методи боротьби з рейдерством», - заявив Геннадій Новіков.

  • Фостій Марина
  • 22 березня 2019 р.
  • 0

Новини