Геннадій Новіков: Аграрний союз України забезпечив сільгоспвиробників зручним фінансовим інструментом для придбання техніки

Геннадій Новіков: Аграрний союз України забезпечив сільгоспвиробників зручним фінансовим інструментом для придбання техніки

Громадська спілка «Аграрний союз України» разом з компанією «Техноторг» та Першим українським міжнародним банком «ПУМБ» створили зручний для сільгоспвиробників фінансовий інструмент, який дає можливість без початкового внеску під мінімальний відсоток отримати необхідну техніку. Про це повідомив голова ГС «АСУ» Геннадій Новіков.

Прикріплені файли та додаткові матеріали

Розрахунки кредиту

«Ми разом з компанією «Техноторг і ПУМБ розробили механізм, який дає можливість наявну сьогодні державну підтримку сільськогосподарського сектору максимально ефективно спрямувати на підтримку саме малих та середніх підприємств», - наголосив Геннадій Новіков.

За його словами, аграріям не потрібно навіть робити перший внесок. Достатньо лише підготувати необхідний пакет документів і звернутися до банку.

«Банк видає кредит, людина одразу отримує необхідну техніку, оформлює її на себе і отримує компенсацію від держави. Таким чином техніка одразу стає власністю фермера, починає працювати на нього, даючи прибуток, з якого сільгоспвиробник має можливість вносити до банку необхідні платежі», - пояснив механізм голова ГС «АСУ».

Очільник Аграрного союзу України зазначив, що нині вже можна скористатися новою програмою при купівлі техніки виробництва ХТЗ. Однак, робота у цьому напрямку триває й у майбутньому спектр техніки і виробників буде розширюватися.

З іншого боку, зауважив він, в Україні фактично немає нових тракторів, які підлягають під компенсацію через низький рівень локалізації. Тому ГС «АСУ» пропонує розглянути питання про те, щоб продавати техніку «в пакеті».

«Наприклад, сільгоспвиробник купує трактор МТЗ української збірки, якому не вистачає рівня локалізації, щоб потрапити під державну програму компенсації. Однак, разом з ним він купує сіялку українського виробництва, яка повністю виробляється з українських складових, культиватор і ще якусь необхідну техніку. І такий пакет за рівнем локалізації відповідатиме встановленим нормам. Таким чином ми хочемо розширити доступ малих сільгоспвиробників і фермерських господарств до системи державної підтримки аграріїв.», - заявив Геннадій Новіков.

 

  • Фостій Марина
  • 28 березня 2019 р.
  • 0

Новини

Траса Одеса-Київ! 11 листопада 2019 р.