Геннадій Новіков: АСУ підтримує об’єднання зусиль науковців та представників сільськогосподарського бізнесу

Геннадій Новіков: АСУ підтримує об’єднання зусиль науковців та представників сільськогосподарського бізнесу


Наукове середовище не повинно чекати змін у державі, а має самостійно шукати шляхи кооперації з бізнесом для підтримки власних наукових досліджень. Про це сьогодні на першомуорганізаційному засіданні учасників Північного міжрегіонального наукового центру Національної академії аграрних наук Українисказав голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

«Наука повинна не чекати з боку держави зміни ставлення чи кардинального покращення фінансування, а шукати шляхи для співпраці з бізнесом та створювати інструменти запровадження досягнень науки у виробництво», - зазначив він.

За його словами, сільгоспвиробники зі свого боку готові не лише працювати з такими інструментами, випробовувати їх і надавати свою об’єктивну практичну оцінку, а й відкрити доступ для науковцівдо фінансових інструментів, які мають аграрії

«Ми повністю підтримуємо створення цього наукового центру. Ми переконані, що потрібно змінити формат та підходи до оцінкидосягнень науки. На наш погляд фундаментальні дослідження має фінансувати держава, а прикладна наука має шукати інструменти фінансування від бізнесу», - заявив Геннадій Новіков.

  • Фостій Марина
  • 4 квітня 2019 р.
  • 0

Новини