Дуальна форма навчання: крок назустріч новому формату побудови стосунків усередині професійної освіти

Дуальна форма навчання: крок назустріч новому формату побудови стосунків усередині професійної освіти


       У відповідності до Концепції дуальної освіти, затвердженої Кабміном України 19.09.2018,  Кельменецький професійний ліцей продовжує будувати містки між роботодавцем та здобувачами професійної освіти.

     Цього разу пощастило учням групи № 71 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» співпрацювати з незмінним роботодавцем Бортич Л.І., директором ПП «ЮГРО» (майстер виробничого навчання Цуркан Юрій Васильович).

      Так як Лілією Іванівною відвідано багато Європейських країн, то вона добре знайома з досвідом роботи за дуальною формою навчання. Розуміє, яка молодь потрібна для обробки землі, який тракторист буде управляти системою сучасної техніки, які вимоги на ринку праці…

23Т
24Т
22Т
13Т
21Т
11Т
9Т
8Т
10Т
7Т
6Т

           А ще вона за покликом душі чудовий педагог, тому й бере активну участь у формуванні нової моделі професійної підготовки кваліфікованих робітників. Приємно зазначити, що після уроків на підприємстві «ЮГРО» в учнів постійно з’являється висока мотивація до навчання, бажання підвищувати власну  конкурентоздатність, здійснювати крок назустріч новому формату побудови стосунків усередині професійної освіти.


Джерело:https://www.kpl25.com

  • Фостій Марина
  • 9 квітня 2019 р.
  • 0

Новини