Аграрний союз України вимагає від влади та правоохоронців розслідувати напад групи озброєних осіб на нашого члена

Аграрний союз України вимагає від влади та правоохоронців розслідувати напад групи озброєних осіб на нашого члена

У Запорізькій області на члена нашої асоціації, керівника ПП «Реал Агро» Івана Петровича Попелешка та його родину було здійснено напад групою осіб у балаклавах, озброєних автоматами та нарізною зброєю.

Голова обласної організації ГС «АСУ» в Запорізькій області Анатолій Тиховод, голова аграрної партії Запорізької області Олег Ніколенко, голова асоціації фермерів Анатолій Довгань, голова обласної організації роботодавців АПК Катерина Луценко підготували спільну заяву до голови Запорізької ОДА, начальника обласної поліції, голови обласної ради та прокурора області з вимогою розслідувати цей та низку інших злочинів, навести лад у регіоні та зупинити злочинців, які останнім часом значно активізувалися.


Підписанти підкреслили, що це – не перший напад на платників податків, які працюють в аграрній сферіУ останні місяці значно зросла кількість випадків розкрадання обладнання системи зрошення. У зверненні наголошується, що аграрії обурені бездіяльністю правоохоронних органів, що призводить до засилля криміналітету. 

У разі подальшої бездіяльності, представники організацій, які підписалися під зверненням, планують масові акції протесту біля органів державної влади і правоохоронних органів.

  • Фостій Марина
  • 25 квітня 2019 р.
  • 0

Новини