Геннадій Новіков: досягнуто домовленості про використання потужностей Миколаївського порту для експорту збіжжя членів ГС «АСУ»

Геннадій Новіков: досягнуто домовленості про використання потужностей Миколаївського порту для експорту збіжжя членів ГС «АСУ»

Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков та менеджери кооперативу «Козацький зерновий союз» провели зустріч з представниками Миколаївського морського торговельного порту в рамках якої була досягнута домовленість про використання потужностей зернового терміналу для експорту збіжжя учасників кооперативу.

«Ми попередньо домовилися про можливість експорту з порту 300 тисяч тонн вирощеної нашими членами продукції. Однак, цей обсяг може бути змінено в залежності від потреб членів аграрного союзу України», - зазначив Геннадій Новіков.

За його словами, найближчим часом буле проведено анкетування й консультації з аграріями Кіровоградської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які мають змогу доставляти продукцію до порту без використання залізниці. Далі буде проведено такі ж консультації й у інших регіонах.

«Закликаю членів ГС «АСУ» швидко заповнити анкети для узгодження строків і обсягів контракту», - наголосив Геннадій Новіков

 

  • Фостій Марина
  • 26 квітня 2019 р.
  • 0

Новини