Геннадій Новіков провів засідання осередку ГС «АСУ» в Запоріжжі

Геннадій Новіков провів засідання осередку ГС «АСУ» в Запоріжжі

В Запоріжжі під головуванням очільник Громадської спілки «Аграрний союз України» пройшло засідання місцевого осередку спілки.

В ході зустрічі одним з ключових стало питання боротьби з бандитизмом, який у останні місяці набув системного характеру і став однією з ключових загроз для роботи аграріїв.


«Ми маємо звернутися особисто до голови місцевої облдержадміністрації, а також до керівників правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитися ситуація та провести необхідну роботу для припинення розгулу криміналітету», - заявив керівник ГС «АСУ». 


Він наголосив, що одразу після свят мають бути проведені загальні збори, на яких буде жорстко поставлено питання подальших дій спрямованих на боротьбу з бездіяльністюправоохоронців.


Окрім того, учасники зустрічі схвально оцінили домовленості, які вдалося досягти представникам Аграрного союзу України у сфері забезпечення експорту вирощеної продукції, а також підняли питання фінансової підтримки підприємств, які витрачають кошти на зрошення.


«Ми маємо чітку й зрозумілу пропозиція – частина дотацій, які Уряд спрямовує на підтримку українських аграріїв, мають й ти на компенсацію вартості електроенергії», - наголосив Геннадій Новіков.

  • Фостій Марина
  • 27 квітня 2019 р.
  • 0

Новини