Геннадій Новіков: сільгоспвиробники обговорять концепцію стратегії розвитку аграрного сектору на «Українській аграрній платформі - 2019»

Геннадій Новіков: сільгоспвиробники обговорять концепцію стратегії розвитку аграрного сектору на «Українській аграрній платформі - 2019»

4 червня під егідою Всеукраїнського аграрного форуму відбудеться «Українська аграрна платформа - 2019», в рамках якої буде представлено концепцію стратегії розвитку українського аграрного сектору. Захід відбудеться в рамках XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро – 2019» що проходитиме на ВДНГ.

 

«Ми, як громадська організація, взяли ініціативу в свої руки, щоб донести до влади наше бачення того, яким має бути сільське господарство, і як слід розвивати аграрну сферу, щоб вона приносила користь не лише бізнесменам, а й державі та мільйонам українців, які живуть в сільській місцевості і працюють на сільгосппідприємствах», - наголосив голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

Саме тому, зазначив він, на «Українській аграрній платформі - 2019», в рамках розгяду коцепції стратегії потребують обговорення наступні питання:

 1. Розвиток земельних відносин;
 2. Удосконалення аграрного устрою;
 3. Розвиток аграрних ринків, безпека і якість продукції;
 4. Розвиток систем оподаткування і державної підтримки;
 5. Розвиток кредитування і інвестування суб’єктів господарювання аграрного сектору та розвитку сільських територій;
 6. Розвиток кризових галузей тваринництва і рослинництва;
 7. Розвиток аграрної освіти і науки;
 8. Сталий розвиток сільських територій;
 9. Управління природними ресурсами (ліс, водні об‘єкти) і охорона довкілля;
 10. Розвиток кооперації;
 11. Альтерантивна енергетика;
 12. Органічне виробництво;
 13. План дій і критерії успішності його виконання;
 14. Програма фінансово-кредитного забезпечення.

«Ми маємо нарешті остаточно визначитися, що саме ми будуємо на селі, який вигляд повинна мати аграрна галузь держави і як вона забезпечуватиме потреби громадян, які живуть в аграрних регіонах і займаються сільгоспвиробництвом», - підкреслив Геннадій Новіков.

Додаткова інформація про захід вже незабаром буде розмічена на нашому сайті. За детальнішими консультаціями наші члени можуть звернутися за телефонами:  095-282-11-84, (044) 226-30-42 або Email: agrouu@gmail.com  

 

 

 

 • Фостій Марина
 • 13 травня 2019 р.
 • 0

Новини