Геннадій Новіков: у Запорізькій області почне працювати філіал кооперативу «Козацький зерновий союз»

Вже незабаром у Запорізькій області почне діяти філіал сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Козацький Зерновий Союз». Його послугами зможуть скористатися усі члени Громадської спілки «Аграрний союз України», які оформлять відповідні заявки. Про це в ході візиту до Запорізької області повідомив голова ГС «АСУ» Геннадій Новіков.

«Ми разом з представниками кооперативу провели зустріч з членами нашої спілки і прийняли рішення про відкриття філіалу кооперативу «Козацький зерновий союз». Відкриття представництва у регіоні дасть можливість більш оперативного вирішувати питання, які виникають у сільгоспвиробників», - зазначив Геннадій Новіков.

Члени ГС «АСУ» вже можуть подавати заявки на участь у кооперативній діяльності, яка включає закупівлю необхідних продуктів, проведення гуртових тендерів на придбання та імпорт мінеральних добрив, засобів захисту рослин й пального. Також кооператив займатиметься реалізацією вирощеної його членами продукції.

Також разом з аграріями регіону було проведено обговорення умов і обсягів реалізації сільгосппродукції на експорт через порти Миколаєва та Бердянська.

Делегація ГС «АСУ» також відвідала Бердянський морський торговельний порт. Представники союзу ознайомилася з можливостями порту, уточнили умови договорів і домовилися про розширення співпраці.


  • Фостій Марина
  • 3 червня 2019 р.
  • 0

Найближчим часом

НІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!

Детальніше

Новини