Геннадій Новіков: Парламент замісіть відміни відстрочив штрафи за відсутність ліцензії на зберігання пального

Геннадій Новіков: Парламент замісіть відміни відстрочив штрафи за відсутність ліцензії на зберігання пального

Депутати Верховної Ради лише частково дослухалися до позиції Громадської спілки «Аграрний союз України» щодо відміни штрафів за відсутність ліцензії на зберігання пального. Народні обранці прийняли рішення про відстрочку запровадження санкцій до кінця року. Так прийняття законопроекту №10359 прокоментував голова ГС «АСУ» Геннадій Новіков.

«Наша пропозиція відрізнялася від того, що ухвалили парламентарії. Аграрний союз України наполягав на повній відміні штрафних санкцій, а не на їх відтермінуванні до кінця року. У цьому нас підтримав і профільний комітет. Тому зараз важко сказати, звідки саме з’явилося таке половинчасте рішення», - зазначив голова ГС «АСУ».

На його переконання, навіть прийняття закону в такій редакції, можна вважати частковою перемогою.

«Ми отримали додатковий час для того, щоб активізувати роботу, сформулювати більш аргументовані та конструктивні пропозиції й вже новому парламенту й уряду запропонувати наше бачення розв’язання даної проблеми у вигляді альтернативного законопроекту», - наголосив Геннадій Новіков.

Окрім того, відстрочка дасть можливість підприємствам підготувати документи, які необхідні для отримання ліцензії на право зберігання пального, та уникнути застосування штрафів.

Нагадаємо, раніше були затверджені зміни, які запровадили обов’язкове ліцензування усіх ємностей для зберігання пального суб’єктами господарської діяльності. Відсутність такої ліцензії могла призвести до штрафу в розмірі 250 тис. грн.

  • Фостій Марина
  • 6 червня 2019 р.
  • 0

Найближчим часом

НІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!

Детальніше

Новини