Аграрії Сумщини доручили ГС «АСУ» звернутися до Адміністрації Президента та донести Главі держави бачення сільгоспвиробників у питаннях розвитку аграрного сектору

Під час спільного засідання Спілки Аграрних підприємств та Асоціації фермерів Сумської області, заслухали доповідь Голови Громадської спілки "Аграрний союз України" Геннадія Новікова з питань земельних відносин. Було прийнято рішення доручити Аграрному союзу України звернутися до Адміністрації Президента з баченням щодо ринку землі. У рішенні аграрії вимагають застерегти Главу держави від поспішних рішень щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель.

«Ключовою складовою земельної реформи має стати норма, що земля має належати тому, хто на ній працює. Цю позицію фактично одноголосно підтримують більшість сільгосптоваровиробників. І ця позиція є однією з ключових вимог Аграрного союзу України», - наголосив Геннадій Новіков.

Він також звернув увагу на те, що важливою складовою реформи територіального устрою і всіх суміжних реформи має стати повноцінний суспільно-економічних розвиток сільських територій.

«Усі громадяни України, незалежно від того проживають вони у місті чи в селі, мають бути забезпеченими однаковим доступом до всіх благ цивілізації, які нині доступні в державі. Саме на вирішенні цього ключового завдання має бути зосереджена державна політика під час підготовки та реалізації територіальної реформа і всі інші реформ», - підкреслив голова ГС «АСУ». 

За підсумками зустрічі також було прийнято рішення про розвиток сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Козацький Зерновий Союз» і відкриття регіонального підрозділу об’єднання в Сумській області по досягненню необхідної кількості учасників.

Участь у кооперативі дасть можливість збільшувати виручку від реалізації за рахунок здешевлення логістики, через торгівлю великими партіями зерна, та зменшувати матеріальні витрати на виробництво об’єднуючи зусилля по закупівлі матеріальних ресурсів через кооперацію.

«Кооператив розвиватиметься еволюційним шляхом. Як тільки ми наберемо необхідну кількість учасників у тому чи іншому регіоні, ми відкриватимемо там філіал. Таким чином представники кооперативу зможуть на місці оперативно вирішувати питання, які виникають у членів об’єднання», - підкреслив Геннадій Новіков.

Він також додав: щоб стати учасником кооперативу треба надати заяву на вступ і заповнити анкету, в якій вказати, що саме потенційний член хоче отримати від участі у кооперативі: продати продукцію, закупити добрива, засоби захисту рослин чи пальне тощо.

Подати заявку та отримати додаткову інформацію можна за телефоном 068-376-92-50, ukraineagroup@gmail.com


  • Фостій Марина
  • 1 липня 2019 р.
  • 0

Новини