Геннадій Новіков: Нібулон готовий надавати бонуси членам Козацького зернового кооперативу за умови забезпечення достатньо великих партій збіжжя

Геннадій Новіков: Нібулон готовий надавати бонуси членам Козацького зернового кооперативу за умови забезпечення достатньо великих партій збіжжя

ГС «АСУ» досяг домовленості з компанією «Нібулон» про роботу над розвитком відносин і їх поглиблення. Якщо Козацький зерновий кооператив зможе забезпечити поставку достатньої кількості збіжжя у визначений строк на сховища компанії, членам кооперативу буде нараховано бонуси. Про це за підсумками поїздки на відкриття нового зернового терміналу компанії «Нібулон» в с.Тернівка, Запорізької обасті, повідомив голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

«Ми маємо забезпечити достатню кількість поставленого збіжжя на будь-який приймальний пункт Нібулону. У такому разі Нібулон готовий розглядати питання надання бонусів для членів кооператив. При цьому, в компанії готові враховувати весь обсяг продукції, яка буде привезений на всі елеватори підприємства разом за певний час», - зазначив керівник Аграрного союзу України.

За його словами, зараз у кооперативі триває робота у напрямку збору заявок від членів кооперативу, які мають бажання взяти участь у цій співпраці.

«Без заявок товаровиробників кооператив не може запропонувати нічого. Тому я закликаю членів та майбутніх членів Козацького зернового кооперативу не зволікати і заповнити відповідні заявки. Це реальний шанс отримати вигідні й стабільні умови співпраці», - підкреслив Геннадій Новіков.

Він також зауважив, що генеральний директор ТОВ «Нібулон» Олексій Вадатурський висловив думку про можливість вступу компанії до кооперативу.

«У зв’язку з цим ми запропонували більш ширшу співпрацю, яка не обмежується закупівлею зернових. Йдеться й про поставки Дніпром добрив та пального», - додав голова ГС «АСУ».

Геннадій Новіков завернув увагу на те, що новий зерновий термінал у Тернівці, який збудував «Нібулон», має дуже зручне розташування поруч з трасою Харків-Сімферополь, на межі Дніпропетровської та Запорізької областей. При цьому аграріям лівобережжя немає потреби переїжджати через Дніпро, тому він буде зручним і користуватиметься опитом у товаровиробників.

  • Фостій Марина
  • 5 липня 2019 р.
  • 0

Новини