Геннадій Новіков: відкриття ринку землі на данному етапі не можливе

Щойно завершився круглий стіл організований Growford Institute на "гарячу" наразі тему, а саме щодо відкриття ринку землі. Наш голова Геннадій Новіков взяв участь в його роботі.

Він наголосив, що ключовою метою реформи має бути пошук ефективного власника українця, який обробляє українську землю й проживає на ній. Адже лише так можна зберегти українську землю для нащадків.

«Що стосується державних земель, то наша категорична позиція полягає у тому, що такі землі неможні продавати, а передавати в оренду в ході аукціонів. В таких аукціонах можуть брати й іноземні компанії, які готові пропонувати найкращу ціну», - зазначив очільник ГС «АСУ».

Наша позиція залишається сталою, ми не є противниками обігу земель, як про це часто говорять наші опоненти. Ми просто хочемо, щоб цей ринок був цивілізований і забезпечив сталий розвиток аграрної галузі, сільських територій та всієї України.

Приємно було почути що майже всі учасники заходу наші однодумці, а це і голови фракцій політичних партій Верховної ради України і аграрні асоціації, експерти з земельних питань та юристи.  • Фостій Марина
  • 1 жовтня 2019 р.
  • 0

Новини