Під Верховної Радою України пройшов мітинг проти безвідповідального продажу землі

Близько 8 тисяч аграріїв з усіх регіонів України з'їхалися на попереджувальний мітинг проти ініційованої Урядом земельної реформи.


Основною вимогою протестуючих є заборона бездумного продажу української землі в тому числі іноземцям та відкликання відповідного урядового законопроекту №2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

«Це попереджувальна акція, бо бажаючих приїхати було набагато більше і ми зупиняли людей, розуміючи ту кількість території, де буде проходити подія. На цій локації розмістити всіх бажаючих немає можливості, навіть всього Урядового кварталу не вистачить» - зауважив Голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

Раніше, аграрії вже протестували проти урядової політики продажу землі. 20 вересня члени спілки по всій Україні виходили на акцію «НІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОМУ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!». Люди, разом зі своєю сільгосптехнікою, вийшли на узбіччя основних автошляхів України.

«Якщо влада не дослухається і не будуть прийняті радикальні міри щодо відкликання цього законопроекту на доопрацювання та не буде нового підходу до обігу земель з урахуванням позиції, які напрацьовані аграрними асоціаціями, то акції будуть продовжуватись та будуть наростати.» - додав Голова Аграрного союзу.

Також, з огляду на важливість земельної реформи, питання продажу землі повинно бути винесено на всеукраїнський референдум. Тим більше, що це було однією з передвиборчих обіцянок і Президента, і партії «Слуга Народу».

На підтримку вимог мітингувальників зі сцени перед Верховною Радою України виступили представники опозиційних фракцій ВРУ та інших політичних партій.

«Ми запрошуємо політичні партії, громадські рухи, об’єднання  стати на захист українського майбутнього.» - додав Геннадій Новіков.

  • Фостій Марина
  • 3 жовтня 2019 р.
  • 0

Новини