Тренінг для представників регіональних ТПП з розгортання тренінгової мережі для підготовки бізнесу до державних перевірок - 06.02.2020
Підготовчий етап закінчено. Проект переходить до реалізації завдань основної частини - проведення заходів в регіонах: Т2Т - тренінгів для тренерів, Т2В - тренінгів для бізнесу напередодні перевірок і SS2Т - стратегічних сесій для підприємств харчової промисловості, які пройшли перевірки, спрямовані на поширення інформації про сучасні механізми забезпечення безпеки харчової продукції, передбачені Угодою про асоціацію з ЄС.
Прикріплені файли та додаткові матеріали
Інформація до роботи у групах з розділом посібника щодо тренерської майстерності Форма самооцінки тренера (стилі роботи тренера) Сучасні методи проведення тренінгу (Сергій Щербина) Інформація для роботи у групах з посібником для тренерів та підприємств Основи законодавства про безпеку харчової продукції (Лариса Старікова) Інформація для роботи у групах з уніфікованими актами державного контролю Загальні засади державного контролю (Лариса Старікова) та Інтернет-джерела щодо державного контролю (Сергій Щербина) Питання до діалогу щодо безпеки продуктів харчування та заходів державного контролю Засади побудови професійної мережі (Павло Коваль) Інформація про проект з розгортання тренерської мережі Вступ до тренінгу
Перший тренінг був проведений для представників регіональних торгових палат як менеджерів проведення заходів проекту в регіонах та тренерів для місцевих фахівців, громадських активістів та бізнесу.
Програма тренінгу складалася з трьох основних блоків:
1) загальні засади державного контролю на етапі його реформування в Україні,
2) основні вимоги законодавства до безпеки і якості продукції харчування. які є предметом здійснення державних перевірок,
3) інформація для тренерів: тренерська майстерність та професійне мережування.
Багато уваги під час тренінгу надавалося самостійній роботі з посібником для тренерів і роздатковими матеріалами для бізнесу, які проект підготував протягом підготовчого етапу. В підготвців навчальних матеріалів та в організації тренінгу були використані сучасні методи навчання та мережування, які координатори проекту здобули під час навчання в партнерських євроінтеграційних проектах.
- В тренінгу прийняли участь представники 11 регіональних палат (Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська (Кременчузьке відділення), Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська) - загалом 18 учасників. Команда регіональних менеджерів проекту та ядро тренерської мережі сформоване.
- Тренінг висвітлили Луганська - тут, Донецька - тут, Полтавська (Кіровоградське віділення) - тут, Харківська - тут, Сумська - тут регіональні ТПП.
- Старікова Лариса Валеріївна
- 12 лютого 2020 р.
- 0