Голова ГС “АСУ” провів зустріч з президентом Китайської торговельної асоціації

Голова ГС “АСУ” провів зустріч з президентом Китайської торговельної асоціації

Голова Громадської спілки “Аграрний союз України” Геннадій Новіков провів зустріч з президентом Китайської торговельної асоціації Вей Сином, підсумком якої стали домовленості про поглиблення взаємовигідного співробітництва та розвиток партнерських відносин між спілкою та китайською стороною.

Геннадій Новіков наголосив, що в рамках співробітництва українських аграріїв цікавить не стільки продаж сировини, скільки створення спільних підприємств, які б тут в Україні займалися глибокою переробкою зібраного збіжжя.

“Ми зацікавлені у партнерах, які б з одного боку були споживачем продукції, а з іншого — виступили б інвесторами, які вклали кошти в будівництво в Україні переробних потужностей”, - наголосив очільник ГС “АСУ”.

Він підкреслив, що українські аграрії мають дуже широкі можливості для вироблення та постачання широкого спектру продукції на китайський та на інші інші ринки.

“Лише з пшениці ми можемо виробляти понад 30 видів продукції. Це важлива взаємовигідна співпраця, яка б дала можливість інвесторам переробних підприємств не лише забезпечувати потребу китайського ринку, а й виходити на ринки по всьому світі і таким чином отримувати додаткові прибутки”, - зауважив Геннадій Новіков.

Він також додав, що Аграрний союз України зацікавлений у розвитку співробітництва, яке забезпечить прибирання всіх зайвих посередницьких структур.

“Таким чином споживачі отримають товар за найвигіднішою ціною, а виробник — найкращі умови для себе”, - резюмував Геннадій Новіков.

Президент Китайської торговельної асоціації Вей Син у свою чергу зауважив, що китайська сторона має зацікавлення як у створенні переробних підприємств, так і в забезпеченні українських сільгоспвиробників насінневим матеріалом, добривами, засобами захисту рослин та технікою.

“І якщо в українських виробників не буде достатньої кількості коштів, щоб отримати необхідну техніку, ми готові розглянути можливість сплати за рахунок майбутнього врожаю”, - зазначив він.

За його словами, китайська сторона також розглядає можливість створення в Україні сільськогосподарського індустріального парку та взяти участь у розвитку спільних проектів з переробки сільгосппродукції.




  • Фостій Марина
  • 28 вересня 2020 р.
  • 0