Засідання Координаційної ради мережі КДК
Чергове засідання Координаційної ради мережі КДК відбулось 5 лютого і було присвячено питанням розвитку мережі та коригуванню методів досягення завдань проекту з огляду на обставини. Розглядались поточні питання розвитку мережі КДК, обговорювалися зміни політики проекту щодо підтримки тренерської спільноти та інструменти підтримки доброчесних виробників.
Прикріплені файли та додаткові матеріали
Протокол засідання Координаційної ради мережі КДК 05.02.2021
З огляду на різний рівень активності сертифікованих тренерів щодо організації тренінгів для бізнесу в регіонах, політику рівномірної підтримки сертифікованих тренерів було вирішено змінити на політику підтримки тренерів, які активно ведуть тренерську діяльність та розбудовують власні канали спілкування з бізнесом.
З огляду на ослаблення інтересу бізнесу до проходження тренінгів з підготовки до державних перевірок на тлі мораторію на перевірки, який триває з березня 2020 року і, скоріш за все, буде існувати до кінця виконання проекту, інструмент сертифікації бізнесу за результатами складання плану підготовки підприємства до державної перевірки вирішено було замінити на механізм проходження сертифікаційного тренінгу та наступного приєднання до кластеру доброчесних виробників.
Щодо власне кластеру доброчесних виробників, інформація про який надавалася під час усіх освітніх заходів проекту, було вирішено доопрацювати його концепцію з огляду на необхідність зміни назви та логотипу кластеру та врахування можливостей, які надає European Cluster Collaboration Platform по розвитку кластерів. До участі у кластері вирішено було залучити такі категорії учасників як виробники харчових продуктів (операторів потужностей), громадські організації (зокрема галузеві асоціації), вищі навчальні заклади (напряму харчової безпеки), лабораторії (зокрема системи облстандартметрології), профільні органи влади (в особі обладміністраціїй).
Для формування та реалізацію проекту міжнародного кластеру доброчесних виробників харчової продукції було вирішено створити консорціум у складі ГО "Аналітичний центр АСУ" (керуюча організація), Торгово-промислова палата України (стратегічний партнер), ВГО "Українська аграрна конфедерація" та Сумський національний аграрний університет в особі кафедри менеджменту факультету економіки та менеджменту.
Протокол засідання Координаційної ради додається.
- Старікова Лариса Валеріївна
- 11 лютого 2021 р.
- 0