Школа харчової безпеки - Food safety school

Війна в Україні суттєво прискорила євроінтеграційні процеси не тільки на політичному, але й на економічному рівні. Тож аграрії, переробники та виробники харчової продукції тепер мають повною мірою скористатися тими можливостями, які відкриваються перед нашою країною. Але для цього потрібно знати які правила існують на тих ринках, до яких ми хочемо йти, достеменно розуміти яким чином забезпечити дотримання встановлених там вимог на практиці. Саме з цією метою створена Школа харчової безпеки, Food Safety School.

Школа харчової безпеки - Food Safety School створена авторським колективом тренерської мережі КДК у складі Лариси Старікової, PhD, та Павла Коваля, PhD, які є також членами Координаційної ради мережі КДК.

'Школа харчової безпеки - Food Safety School' - це перший проект, розроблений учасниками мережі КДК і занесений до реєстру проектів членів мережі. Опрацювання проекту стало можливим завдяки реалізації проекту підтримки активістів у сфері харчової безпеки, який виконується ГО "Аналітичний центр Аграрного союзу України" в рамках схеми регрантингу Платформи громадянського суспільства Східного партнерства (FSTP), яка фінансується ЄС.

Конценпція 'Школи харчової безпеки - Food Safety School' зареєстрована також як об'єкт інтелектуальної власності членів мережі КДК.

Школа харчової безпеки - Food Safety School надалі є одним з трьох ключових проектів, які реалізуються ГО "Аналітичний центр Аграрного союзу України" відповідно до стратегічної мети щодо формування спільноти галузевих фахівців та забезпечення їх інструментами виведення на ринок результатів власної творчої та інтелектуальної праці.




Проект реалізується завдяки підтримці Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (FSTP) для його члені і фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. Форум громадянського суспільства Східного партнерства підтримує проекти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для організацій громадянського суспільства з країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки – демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.

Окремі думки, наведені у даному документі є виключною відповідальністю ГО Аналітичний центр Аграрного союзу України і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу 


  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 8 лютого 2023 р.
  • 0