Робоча група із сталого розвитку територій


Мета робочої групи:

Сприяти сталому розвитку сільських територій через активну участь у формуванні локальних стратегії та впровадження сучасних ефективних інструментів її реалізації на державному, регіональному та місцевих рівнях.
Робоча група із сталого розвитку сільських територій створена на реалізацію мети діяльності АЦ АСУ щодо реалізації загальнодержавних, регіональних та міжнародних програм, які спрямовані відродження українського села та підвищення стандартів життя людей на сільських територіях.
Робоча група відкрита для приєднання підприємств, організацій та окремих фахівців, які зацікавлені в питаннях розвитку аграрного сектору та сільських територій України. 


      

 

      Координатор:

      Юлія АЛЕКСЕЄВА

      +38 050 933 86 44, zabugor@zabugor.com.ua 

 

 

 


Обгрунтування 

В ЄС політика розвитку сільських територій є «другим стовпом» Загальної сільськогосподарської політики, яка дозволяє вирішити цілий ряд соціальних, економічних, екологічних та інфраструктурних проблем регіонів. В цілому, в ЄС існує 118 різних програм розвитку сільських територій, 20 окремих національних програм.
Проблема розвитку сільських територій тісно пов’язана з аграрним сектором, туризмом, інфраструктурою і промисловістю в цілому, що є вкрай актуальною для України і стану її економіки. В даній темі є величезний потенціал для розвитку країни.
Питання розвитку сільських територій на даному етапі повинно стати ключовим з урахуванням процесів децентралізації і правильна робота з даною тематикою дозволить забезпечити гідний рівень соціально-економічного розвитку.
Робота РГ АЦ АСУ з сталого розвитку територій  тісно пов'язана з питаннями розвитку торгівлі, у тому числі міжнародної, запровадженням системи технічного регулювання і ринкового наголяду в Україні, забезпечення сталого економічного, соціального і екологічного розвитку територій.

Діяльність

З 1 березня 2018 року РГ із сталого розвитку територій виконує грантовий проект "Дебати в регіонах щодо розвитку сільських територій в контексті Угоди про асоціацію (стандарти для продукції, фітосанітарне благополуччя, запровадження інновацій)", який  був наданий ГО "Аналітичний центр АСУ" Міжнародним фондом "Відродження", термін проекту 8 місяців.
  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 5 листопада 2017 р.
  • 0