ГС «АСУ» підписала меморандум про співробітництво з китайською компанією

Громадська спілка «Аграрний союз України» та компанія Tianjin Mingxi Science&Technology Co., яка займається торгівлею продовольством та іншою продукціє в Китаї підписали Меморандум про співробітництво. Документ дасть можливість налагодити постачання продукції, виробленої членами ГС «АСУ» на китайський ринок.

«Ми провели успішні переговори з китайською компанією Tianjin Mingxi Science&Technology Co., яка займається поставками до Китаю різноманітної продукції, у тому числі й продукції переробної галузі. Наші партнери зацікавленні у експорті до Китаю і наших пшениці й кукурудзи, і сої і широкого спектру продуктів переробки, зокрема муки, різноманітних круп і олії», - прокоментував підсумки перемовин голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

Він підкреслив, що китайські бізнесмени готові розглядати питання з будівництва в Україні низки спільних підприємств, які займатимуться переробкою продукції.

«Це ключовий принцип, на якому ми акцентуємо увагу, під час перемовин з китайськими партнерами. Ми зацікавлені не в експорті сировини, а у тому, щоб постачати на китайський ринок вже готову продукцію», - додав очільник ГС «АСУ».

Окрім цього, представники компанії Tianjin Mingxi Science&Technology Co. Висловили зацікавлення у постачанні на ринок Піднебесної свіжого молока.

«Вони мають спеціальні технології для цього і готові побудувати в Україні фабрику для підготовки до експорту молока обсягом в 1 мільйон тонн», - підкреслив Геннадій Новіков.

Він зауважив, що вже через 3 тижні нові партнери ГС «АСУ» знову приїдуть до Києва вже з конкретними пропозиціями щодо поставок на наступний рік. Не сидітимуть склавши руки й члени громадської спілки. Їхнє домашнє завдання – підготувати документи, які засвідчать високу якість свої продукції та підтвердять обсяги поставок товарів на наступний рік. 

«Для того, щоб виступати серйозним гравцем у співпраці з Китаєм треба мати можливість забезпечувати формування достатньо великих партій продукції. Адже компанія Tianjin Mingxi Science&Technology Co. працює у трьох китайських провінціях і забезпечує необхідними товарами 90 мільйонів місцевих жителів», - зазначив Геннадій Новіков.

Керівник Аграрного союзу України також звернув увагу на те, що представники китайської компанії зі свого боку готові вже восени цього року забезпечити поставки до нашої держави електромобілів та устаткування для вироблення електроенергії з відновлювальних джерел, зокрема сонячних електростанцій. 

  • Фостій Марина
  • 6 серпня 2019 р.
  • 0